Pomoc firmám zasaženým koronavirem

Před několika měsíci si současnou situaci dokázal představit jen málokdo z nás. Dnes stojíme před situací, která ohrožuje nejen život lidí, ale také existenci mnohých drobných živnostníků a společností. #spolutozvladneme

Marketing 02. 04. 2020 Délka čtení: 2 minuty

Proto jsme se rozhodli pomoct i my. Bohužel neumíme šít roušky, ale můžeme přispět tím, co umíme ze všeho nejlíp. Nastartováním Vašich projektů v online světě.

Chceme pomoci zejména českým farmářům, prodejcům zboží a dalším živnostníkům, kteří vlivem koronavirové pandemie přišli o možnost odbytu a potřebují rychle a efektivně prodat svoje zboží.

S čím vám můžeme pomoci?

Úpravy e-shopových řešení

Založit vlastní e-shop nemusí být složité. Rádi vám pomůžeme se spuštěním vašeho e-shopu na platformě Upgates

Tvorba a správa PPC kampaní

Většina nákupů se přesunula do online prostředí. Prodejte i vy potenciálním zákazníkům vaše zboží na internetu.

Optimalizace zbožových srovnávačů

Vaše zboží dostaneme do nabídky zbožových porovnávačů. Pomůžeme s Heurekou, Glami, Bianem a dalšími portály.

Nemám prostředky na reklamu, co dále?

Využít můžete například pomoc od Seznam.cz. V rámci projektu https://nenechame-vas-v-tom.cz/ nabízí Seznam.cz podporu v celkové výši 100 milionů Kč.

Další možností jsou Facebook business grants. Facebook celosvětově rozdělí prostředky ve výši 100 milionů USD. Tato částka by měla být rozdělena mezi 30 000 žadatelů. Více informací o programu najdete zde https://www.facebook.com/business/boost/grants.

Poslední možností je pomoc od společnosti Google. Ta je ale cílená na inzerenty, kteří byli aktivní od roku 2019. Celková výše pomoci by měla být 340 milionů USD. O nároku na pomoc budete informování v prostředí Google Ads. Více informací https://support.google.com/google-ads/answer/9803410?hl=cs

Máte zájem o naši pomoc?

Přilašte se přes formulář a napište nám váš příběh do 20. 4.